Приймаємо в гостях ШипШину

22.02.2018

Сьогодні ми приймаємо в гості наших друзів – консультантів торгівельних точок дилера «ШипШина», які приїхали з різних міст: Львів, Рівне, Вінниця, Херсон, Кременчук, Полтава, Черкаси, Івано-Франківськ, Хмельницький. Напередодні старту літнього сезону ми з радістю ділимося з гостями досягненнями щодо технічної модернізації виробництва, розвитку асортиментних лінійок, каналів збуту та експортних ринків, концепцією сезонної програми для ринку України.

Технічні спеціалісти компанії «РОСАВА» провели для них навчання по літнім моделям, презентували особливості лінійок шин PREMIORRI SOLAZO S PLUS, ROSAVA ITEGRO. Керівники відділу перспективного проектування та конструкторського відділу приділили особливу увагу новітнім технологіям виробництва.

Щоб ближче ознайомитися з революційними змінами на виробництві, була проведена екскурсія. Наші гості отримали можливість на власні очі побачити процес виготовлення шини на найсучаснішому обладнанні та переконатися в перевагах продукції.

По закінченню навчання учні отримали сертифікати – «Я бачив, як виготовляється шина».

Дякуємо всім за зустріч та бажаємо успішного літнього сезону!

Ми використовуємо файли cookie для оптимізації контенту та швидкодії сайту. Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.