Результати перевірки телекомунікаційної мережі ПрАТ «РОСАВА»

09.02.2016

Згідно з законами України "Про телекомунікації", "Про захист прав споживачів" та на виконання наказу Міністерства транспорту та зв'язку України №91 від 22.02.2010 р.                           "Про встановлення рівнів якості послуг фіксованого телефонного зв'язку",  Державним підприємством "Український державний центр радіочастот" здійснені випробування параметрів телекомунікаційної мережі ПрАТ "Росава" у місті Білій  Церкві в період з 12.12.2016 р. по 16.12.2016р.

Рівні показників якості телекомунікаційних послуг та обслуговування споживачів оператора ПрАТ "Росава"
Висновок:

За результатами проведених вимірювань параметрів якості послуг голосової телефонії на мережі оператора ПрАТ "Росава" встановлено, що в період проведення випробувань показник «Відсоток неуспішних викликів» в усіх напрямках відповідає встановленим рівням якості послуг фіксованого телефонного зв'язку, затвердженим наказом Мінтрансзв'язку                                    від 22.02. 2010 р. № 91.

Адміністрація ПрАТ "Росава"

Ми використовуємо файли cookie для оптимізації контенту та швидкодії сайту. Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.