ROSAVA на столичних дрифтових змаганнях NOMOTORS DRIFT GAMES

09.08.2020

Випробування шаленою швидкістю, крутими поворотами та заносами, різкими маневрами пройшла шина Premiorri Solazo S Plus 225/45 R17 91W під час видовищних змагань з дрифтингу NoMotors Drift Games в Києві. Змагання проходять в чотири етапи, два з яких були закриті, а на третій етап (1-2 серпня) запросили глядачів, тож драйв і дозу адреналіну отримали не тільки учасники, а й всі присутні: дорослі і діти.

Компанія Rosava спільно з нашим дилером Tireshop стала шинним партнером змагань з дрифту у Києві, де Solazo S Plus були встановлені на задні колеса всіх 16 авто учасників конкурсних  заїздів. 


Своїми враженнями від дріфту на вітчизняних шинах поділився пілот змагань, 35-річний Артем Приходько:

- Я задоволений, що долучився до цього виду спорту. Гордий тим, що наша команда і весь чемпіонат їздить на українській гумі. Це прорив. Premiorri гарно тримається під час дрифту і на високому рівні конкурує з європейською гумою. Відкрив її для себе минулим літом. Тоді шукали хорошу резину для тренувань. Був вражений якістю і витривалістю.


Це ще одна перемога для нас! Адже Premiorri Solazo S Plus не створювали спеціально для спортивних змагань, але в процесі тестів з’ясувалося, що шина витримує температурні та динамічні навантаження під час дрифту (контрольованому заносі) і не зношується на першому етапі. 

Дрифт проводиться з метою розвитку і популяризації цього автоспорту, залучення молоді до гонок на закритих майданчиках, а не на автострадах, визначення найсильніших спортсменів і підвищення рівня їхньої майстерності. Троє переможців, серед яких 18-річний юнак, отримали грошові нагороди, кубки та призи від партнерів:

  • Юрій Дріфтовський
  • Ярослав Треш
  • Артур Підлужний

Але, як говорять самі гонщики, найголовніше – емоції, які вони отримали під час заїзду.  

Заключний етап дрифту відбудеться 26-27 вересня. То ж у вас є можливість особисто пересвідчитися у тому, яка міцна і витривала Solazo S Plus.


Ми використовуємо файли cookie для оптимізації контенту та швидкодії сайту. Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.