ROSAVA передала автошини для білоцерківських «швидких»

09.04.2020

Компанія ROSAVA продовжує заходи, що спрямовані на боротьбу з вірусним лихом. Розуміючи, що сьогодні в найскладніших умовах опинилися медустанови - в тому числі, екстренної медичної та невідкладної допомоги,  підприємство передало 60 літніх та всесезонних автошин ROSAVA і PREMIORRI  для автопарку білоцерківських «швидких».   

 З настанням весняно-літнього сезону, карети «швидких» мають їздити на якісній сезонній гумі,  - зазначили на підприємстві. Адже від своєчасного приїзду медиків залежить порятунок сотні тисяч життів. Наразі коштів на  придбання шин не вистачає. А тендерний процес для бюджетних установ щодо  закупівль триватиме місяцями. То ж компанія ROSAVA виступила з ініціативою забеспечити літньою гумою автопарк «Білоцерківської  станції екстреної медичної допомоги» та « Невідкладної медичної допомоги» .  

«Отримавши  необхідні типорозміри шин, ми оперативно доставили їх в ці міські медичні заклади, - розповіла Олена Мегедь, директор з маркетингу. - Ми передали автошини в користування тим, хто перший мчить на допомогу хворим: 16 шин для рухомого складу станції швидкої допомоги та 44 –  в екстрену.  Крім того,  забеспечимо безкоштовним шиномонтажем у зручний для них час».

Країну, як і весь світ, спіткало лихо. І ми закликаємо долучитись до благодійних справ інші підприємства та організації, аби спільними зусиллями подолати коронавірус та зберегти здоров’я і життя людей.


##росава #автошини #шини #біла церква #швидкадопомога

Ми використовуємо файли cookie для оптимізації контенту та швидкодії сайту. Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.