ROSAVA - перша серед країн СНД, що випустила 20-ти дюймову шину для легкових автомобілів!

31.07.2019

Сьогодні вийшла нова літня шина медіум сегменту бренду PREMIORRI Solazo S Plus в типорозмірі 235/55R20.

Шина має асиметричний рисунок протектора. Його "дощовий" дизайн вирізняється широкими 4-ма дренажними канавками та великою кількістю ламелей, що покликані прискорювати відведення води. Це робить шину витривалою для експлуатації в різних умовах і при різних показниках швидкості.

Секрет чудового зчеплення та тривалої довговічності шини полягає в унікальній рецептурі гумових сумішей.Інноваційні технології поліпшили керованість автомобіля на мокрому асфальті, а також стійкість до стирання шини і її термічного старіння.

Модель PREMIORRI Solazo S PLUS випускається в 17 типорозмірах для дисків 17-20 дюймів на нових потужностях компанії ROSAVA.

Типорозмір 235/55R20 може застосовуватись на: LAND ROVER Range Rover, LAND ROVER Discovery 3, LAND ROVER Discovery 4, AUDI Q7, CADILLAC SRX, CADILLAC XT 5, MERCEDES-BENZ X, INFINITI QX60, JAGUAR F-Pace, LEXUS GX, MAZDA CX-9, NISSAN Murano, NISSAN Pathfinder, NISSAN Patrol GR, SSANGYONG Rexton W, VW Amarok, CHEVROLET Blazer.

Ми використовуємо файли cookie для оптимізації контенту та швидкодії сайту. Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.