Розпочав роботу сучасний складальний комплекс EXXIUМ компанії «VMI Holland B.V.» (Нідерланди)!

19.09.2017

З 14 вересня складальник В`ячеслав Томченко отримав першу шину 205/60R16 Via Maggiorе в одношаровому виконанні, а 18 вересня - першу шину 215/65R16 SNOWGARD у двошаровому виконанні. Технологічний процес випуску контролювали Тетяна Лютая, Галина Полянська та Олена Сахно.

Також необхідно відзначити злагоджену та кваліфіковану роботу тих фахівців, які брали участь у монтажних та пусконалагоджувальних роботах. Серед них – Олег Горчинський, Віктор Жупан, Олександр Петросян, Михайло Агеєв, Сергій Бєлашов, Володимир Куранов (складальний цех); Володимир Гапчук, Володимир Даліба, Леонід Воловін, Анатолій Строкоус, Володимир Синельник, Дмитро Безуглий, Володимир Поліщук (служба головного механіка); Олег Растєгаєв, Олег Нещерет, Дмитро Бабенко (служба головного енергетика); Андрій Заєць (служба головного метролога - начальника цеху КВП та А).

«Робота нового складального комплексу виправдала наші сподівання та підтвердила правильний вибір обладнання. Комплекс добре керований, з автоматичним центруванням шарів каркасу під час робочого процесу, не потребує тривалого налагоджування. Також забезпечує високу якість продукції. На відміну від іншого обладнання, на EXXIUМ відбувається механічна обробка борту та пресування боковин» - повідомив Володимир Власов керівник групи технічного переоснащенння.

Ми використовуємо файли cookie для оптимізації контенту та швидкодії сайту. Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.