Розвіюємо міфи...змінюємо думки...маємо чим пишатися: екскурсія провідних журналістів на виробництво

21.12.2020

10 авторитетних шинних і авто експертів та журналістів провідних авторесурсів України стали гостями нашого підприємства. 

Вони виявили бажання потрапити на єдиний в Україні шинний завод, досконально ознайомитися з виробничим процесом повного циклу і, нарешті, пересвідчитися особисто, що білоцерківська шина – це достойна альтернатива світовим шинним брендам, що виробляється на сучасному високотехнологічному обладнанні.  Однак скепсис, що існував перед початком зустрічі, знизився і змінився на зацікавленість. 

Екскурсія тривала півтори години і цього було достатньо, щоб зануритися, відчувши терпкий запах шинних сумішей, у процес виробництва від А до Я. 

Отож, відділ перспективного проектування шин – складальний цех – вулканізація - лінія інспекції якості і насамкінець zoom-конференція з провідними спеціалістами, які змістовно відповідали на всі запитання!

Автоекспертів вразили сучасні виробничі лінії, адже вони очікували зустріти радянські відголоски, натомість побачили оновлене обладнання від авторитетних виробників (Siemens, Viessmann, Krupp, Hofmann, Krauss Maffei, Label Air, Harburg Freudenberger, VMI Holland і т. д.), більш продуктивне і менш енерговитратне.

Ми вдячні за надзвичайно цікаву і плідну зустріч Iurii Datsyk Alex Mochanov Alex Kolosyuk Чабан Дмитрий Костя Широкун Roman Matveyev Євгеній Гудущан, Олег Василевський, Дмитро Юрченко, Геннадій Бойченко. Повз увагу не пройшла жодна слушна порада і зауваження. Адже ми розуміємо, що часи змінюються – розвиваються технології, вимоги споживачів стають іншими. І конструкція шин змінюється так само стрімко, як і конструкція самого автомобіля... А ми впевнено крокуємо в ногу сьогоденням, й рухаємося, незважаючи ні на що, виборюючи своє законне право бути кращими на українському і світовому ринку . 

Сподіваємося, цей день повернув вектор сприйняття вітчизняного виробника у наших гостей і вони, маємо надію, донесуть це до українського споживача. Експерти з  колосальним журналістським досвідом, які бачили чимало, в тому числі зарубіжних виробничих майданчиків, були приємно вражені рівнем українського виробництва, контролем дослідження якості і не тільки. Своїми враженнями вони вже поділилися на у соц.мережах і на сторінках авто видань.

Ми використовуємо файли cookie для оптимізації контенту та швидкодії сайту. Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.