ШИНИ ROSAVA БЦ-24: легендарна модель оновлена!

05.07.2021

Модель БЦ-24 тепер ще більш витривала, тому жодні дорожні умови (ями, бордюри й т.д.) не страшні.

ROSAVA БЦ-24 185/75R16C є класичним прикладом всесезонної комерційної всесезонної автогуми, яка є топовою серед українських  автовласників.

Ця шина уже легенда, що була спроєктована ще у 1998 році. Вона настільки сподобалася водіям, що, попри її "поважний" вік наші партнери продовжують замовляти саме цю модель.

Тож відтепер маємо  додатковий об’єм виробництва цього типорозміру. Замовлені нові пресформи з оновленим дизайном, які спеціально виготовлені для встановлення на нові форматори вулканізатори (почали експлуатуватися у 2019 році). Це дало можливість технологічно скоротити час вулканізації, а щодо споживчих характеристик — покращили показники дисбалансу та силової неоднорідності.

Час і досвід експлуатації показав, що вона має хорошу стійкість до зношування, до перевантажень і гарантує своєму власникові підвищену безпеку. 

Типорозмір 185/75R16C — наймасовіший в розмірному ряді легковантажних шин (для комерційних перевезень на легких вантажівках).

За  результатами 2020 року частка продажів на ринок України В НАШИХ ПРОДАЖАХ легковантажних  шин тільки цього типорозміру займає 55,9%.   

Аналізуючи ринок шин України (тобто всіх шинних брендів ринку + вітчизняного виробника) частка 185/75R16C в сегменті легковантажних шин становить 15% ринку.

В нашому асортименті типорозмір 185/75R16C представлено трьома моделями зі всесезонним рисунком протектора та  зимовим  — ROSAVA БЦ 24, LTW-301,  PREMIORRI VIMERO-VAN.

Ми використовуємо файли cookie для оптимізації контенту та швидкодії сайту. Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.