Шини торгової марки ROSAVA і PREMIORRI завоювали 41% українського ринку

26.01.2018

У пошуках нових шин для свого автомобіля кожен прагне отримати вигідну пропозицію. Серед величезного розмаїття варіантів, запропонованих виробниками, споживач шукає ідеальне співвідношення ціни та якості. Про успіх компанії "РОСАВА" серед українців говорить той факт, що минулого року шини торгової марки ROSAVA і PREMIORRI завоювали 41% ринку.

Український споживач віддав перевагу таким моделям:

  • ITEGRO
  • Premiorri ViaMaggiore
  • Premiorri Solazo
  • SNOWGARD

Їх продаж збільшився на 25,5%, а частка у загальному продажу легкових шин в Україні досягла 48%. Різко зросла реалізація шин 17 дюйма нової лінійки Premiorri Solazo S Plus.

Про підвищення рівня довіри українців до нашої продукції свідчить зростання продажу шин легкової групи на 4%. Найбільшим попитом користувалися шини діаметром 13 дюйма, а також зріс попит на шини 15 дюйма і вище. Продовжилося зростання продажу шин із зимовим рисунком протектора, їх частка становила близько 40%. Особливо хочеться відзначити успіх легковантажних шин SNOWGARD-VAN, дефіцит яких відчувався не тільки в Україні, а й на всіх ринках.

Ми використовуємо файли cookie для оптимізації контенту та швидкодії сайту. Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.