Щорічна зустріч дилерів – традиція, що нас об’єднує!

21.12.2018

Зустріч дилерів ROSAVA – це саме той захід, що поєднує приємне з корисним. Адже в затишній атмосфері кожен може висловити свою думку щодо тих чи інших умов співпраці та обов'язково буде почутим. З числа усіх попередніх зустріч дилерів - 2018, стала "найміжнароднішою". Понад 100 її учасників - представників компаній з України, країн СНД, Європи, Африки та Близького Сходу - приїхали до Білої Церкви. Найсильніші та найкращі шинні оператори з Вірменії, Ізраїлю, Тунісу, Польщі, Литви, Азербайджану, Білорусі, Молдови, Казахстану прибули до шинного заводу.

Традиційно програма почалася з екскурсії на підприємство. Гості пройшли маршрутом виробництва шин - виготовлення деталей, складання та вулканізації шин, контроль якості продукції. Побачили нові високотехнологічні лінії, які встановлені раніше, та ті, що надійшли на завод у поточному році. Зокрема, другий складальний агрегат VMI голландської компанії, який перебуває на стадії завершення монтажних і пусконалагоджувальних робіт, форматори-вулканізатори турецької компанії UZER MAKINA, які доповнили ділянку вулканізації шин з уже ефективно працюючими 30-ма форматорами фірми Harburg-Freudenberger.

У цьому році наша команда проінформувала партнерів про розвиток нових лінійок шин і впровадження нових технологій, ознайомила дилерів з тенденціями розвитку світового автомобільного ринку, зробивши акценти на відповідності нового асортименту продукції тенденціям шинного ринку, а також презентувала "Літню програму – 2019".


#rosava#premiorri

Ми використовуємо файли cookie для оптимізації контенту та швидкодії сайту. Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.