Щорічна зустріч офіційних дилерів

24.11.2017

Щорічна зустріч офіційних дилерів – це чудова традиція, яка зібрала разом дилерів України та країн СНД, щоб обмінятись досвідом, презентувати досягнення, обговорити плани на майбутнє.

Яскравою подією зустрічі була презентація нової зимової асиметричної шини Premiorii Viamagiore Z PLUS , початок роздрібних продажів стартував саме 17 листопада.

Також під час зустрічі були оприлюднені підсумки з продажів за 10 мiсяців 2017р. по кожній окремій компанії, та по підприємству в цілому в динаміці за 2016/2017 рр., підведені підсумки по результатам та умовам Сезонної зимової програми 2017 р., розповіли про концептуально новий підхід до виробництва шин 15-16-17 дюймів.

На завершення – озвучене бачення 2018 р., та презентована концепція Літньої програми сезону 2018 для дилерів України.

Основне завдання нинішньої події - показати дилерам, як і на якому рівні виготовляється шина РОСАВИ. Одна справа – продати, зовсім інша – розуміти, як вона виготовляється і довести до кінцевого споживача, наскільки модернізований технологічний ланцюжок. Дилерам ми представили повний технологічний процес виготовлення шин з врахуванням повного циклу модернізації. У складальному цеху вони із задоволенням побачили лінію з виробництва протектора, герметизуючого шару, французьку лінію з розкроювання текстильного шару брейкера, лінію з випуску бортового кільця, нові форматори-вулканізатори 52``. І найголовніше у нашій програмі модернізації – складальний верстат EXXIUM компанії «VMI Holland B.V.» для збирання моделей медіум-класу з посадковим діаметром від 13до 18 дюйму.

Головне, що дилери побачили, як все відбувається. Вони побачили і те, що РОСАВА рухається вперед, має таке ж обладнання, як і наші конкуренти. Тому і кінцевий продукт нічим не гірший за конкурентний. За певними характеристиками навіть і кращий.

Коли споживач цікавиться у дилера, з чого виготовлена шина, з яких матеріалів, з чого складаються елементи шини, а продавець не може відповісти на ці запитання, то продаж, зрозуміло, буде зменшуватися. А якщо людина розуміє ази технологічного процесу, то споживач також зрозуміє, що він купує якісний продукт і довірятиме виробнику.

Ми використовуємо файли cookie для оптимізації контенту та швидкодії сайту. Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.