Святкова інсталяція до Великодня 2021

06.05.2021

Христос Воскрес! Воістину Воскрес! 


У чистий четвер, напередодні Великодня, справні господарі лаштували порядок в домі та прикрашали оселю до свята.

Наша компанія заздалегідь ретельно підготувалася і створила оригінальну пасхальну інсталяцію, яка нікого не залишила байдужим! 

Мистецька композиція являла собою арку, каркас до якої зробили працівники цеху ремонтно-будівельних та спецробіт. Креативний відділ компанії власноруч обплів арку гілками та оздобив великодніми атрибутами. 

Великі 40-сантиметрові великодні писанки - незмінний атрибут святкування Світлого Христового Воскресіння. Крашанки зробили в техніці пап'є маше та розмалювали яскравими фарбами. 

Барвиста композиція слугувала фотозоною для всіх охочих. Шинники, йдучи на роботу або повертаючись після трудової зміни з посмішкою і в передчутті свята поспішали додому! А деякі долучилися і також прикрасили композицію великодніми дарами. 


А ВИ ЗНАЛИ: За переказами, перше Великоднє яйце після воскресіння Христа Марія Магдалина піднесла римському імператору Тиберію - як символ життя - зі словами «Христос воскрес!». Почувши про чудесне воскресіння, імператор здивувався і, розсміявшись, зауважив: що неможливо воскреснути з мертвих, як неможливо білому яйцю перетворитися на червоне. Тільки-но він закінчив фразу, як яйце в руках Марії Магдалини стало червоним.


Ми підготували яскраві світлини наших колег біля пасхальної інсталяції. Тож гортайте фото і перегляньте красу, що була створена власними руками шинників. 

Ми використовуємо файли cookie для оптимізації контенту та швидкодії сайту. Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.