Свято приходить у кожен дім!

23.12.2020

Новий рік -  найочікуваніше свято як для дітей, так і для дорослих. Це час, коли ми починаємо сміливіше мріяти, частіше посміхатися і чекати дива, скільки б вам років не було!


Наша компанія підтримує багато традицій, більшість з них мають 50-річну історію і, здається, інакше і бути не могло. Та попри те, що 2020-ий вніс багато корективів і зруйнував чимало планів, ніхто новорічні свята не відміняв, і подарунків також.


Тож цьогоріч ми не збирали малечу в ДК "Росава", не влаштовували для них концерт до Дня святого Миколая, але без дарунків не залишили. Новорічні солодощі для своїх дітей віком до 18 років отримали 1400 працівників компанії. Й тепер, крім подарунків від Діда Мороза, дітлахи знайдуть під ялинкою велику коробку від ROSAVA.   


Також не залилишися без подарунків 125 вихованців нашого підшефного закладу, Білоцерківського психоневрологічного інтернату. Зазвичай, ми особисто вітаємо їх, спілкуємося й святкуємо. Та аби нікого не наражати на небезпеку, обмежилися подарунками.  


Крім того, оскільки на нашому підприємстві працюють батьки особливих діток, ми продовжуємо ще одну традицію, робимо їм особливі подарунки до свята.  Кожна дитина отримала сертифікат на суму по 5 тис. грн, щоб придбати необхідний одяг та взуття в магазині "Кенгуру".

З наступаючим новим роком! І нехай 2021-ий буде більш успішнішим, яскравішим і здоровішим!


Ми використовуємо файли cookie для оптимізації контенту та швидкодії сайту. Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.