У тестовому режимі запрацювало нове обладнання

04.12.2020

«Лінія для вимірювання вихідних характеристик шин дасть нам можливість продовжувати виготовляти шини високої якості у відповідь на нові, більш вимогливі потреби ринку та вимірювати дуже важливі для нашої шини параметри», – зауважує Владислав Ковальчук, заступник начальника цеху КПА (контрольно-вимірювальних приладів та автоматики). 

Лінією інспекції якості від американського бренду Micro-Poise, яка у вересні прибула на підприємство, пишаються всі імениті виробники шин. 

Так само в ногу зі світовими трендами йдемо і ми. Інженер-налагоджувальник Айдан Треворов – працівник європейського представництва фірми Micro-Poise спільно з нашими фахівцями брав участь у монтажі обладнання. Процес доволі складний, копіткий і потребував злагодженої роботи багатьох спеціалістів. Технологічний звіт пана Треворова щодо введення обладнання в експлуатацію — це як бойове зведення щоденної напруженої роботи без вихідних днів, починаючи від першої цеглини, тобто від опорної подушки, проведення і підключення кабелів і аж до налагоджування складної електроніки. Він сам — дуже підготовлена, технічно грамотна людина, – так відгукуються про Айдана Треворова наші українські колеги. 

Під час монтажу складного устаткування відзначилися Андрій Заєць (керівник групи супроводження та розвитку програм), Владислав Ковальчук, Богдан Коломієць (керівник групи) та налагоджувальники Сергій Барановський, Олександр Кулібаба, Андрій Дерев’янко, Олег Радзивілл, Ігор Москаленко, Ігор Панченко. Монтаж уже завершений, тривають пусконалагоджувальні роботи. 

Володимир Власов – провідний інженер з технічного переоснащення, розповідає про перші приємні підсумки роботи «розумної» машини. «Вона більш продуктивна, – підкреслює він, – оскільки за одну хвилину інспектує 3 шини. Поки що спостерігаємо за іншими заявленими параметрами». 

Загалом таких параметрів більше 20: статичний дисбаланс, моментний, верхня і нижня динамічні точки, геометрія, тобто випуклість шини, перевірка шини на коливання сили, биття і зовнішній вигляд боковини та інші. Один із надважливих – ідентифікація шини через зчитування штрих-коду. Тобто про весь процес виробництва можна буде дізнатися з графічної інформації, куди закодують весь складний виробничий шлях продукції. Таким чином шина під час контрольної перевірки розповість сама про себе. Якщо її параметри не відповідатимуть вимогам якості, спеціалісти служб підприємства розумітимуть, де і коли відбулися відхилення від норми. 

Поки триває тестування нового обладнання, наші фахівці продовжують ділитися позитивними враженнями, серед яких — надійність, легкість обслуговування та полегшення умов праці оператора.

Ми використовуємо файли cookie для оптимізації контенту та швидкодії сайту. Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.