У Білій Церкві компанія «РОСАВА» висадила алеї дерев в честь свого 45-річного ювілею

11.04.2017

В цьому році компанія «РОСАВА» відзначає 45-річний ювілей випуску першої шини. Цій знаменній даті приурочено проведення низки заходів. Одне з них - весняна висадка дерев.

Першу ювілейну алею в кількості 45 дерев посадили вчора поруч з підприємством. В основному це саджанці дуба. Участь в ній взяли всі бажаючі співробітники «РОСАВА».


Сьогодні - другий крок, висадка ще 45 саджанців - липи, горобини, дуба та інших порід дерев, на масиві Леваневського, в парку біля ПК «Росава». Цю алею посадили представники адміністрації підприємства. Важливо і те, що акція проходила напередодні Дня довкілля, який відзначається в третю суботу квітня.


Місце на масиві Леваневського вибрано невипадково. Адже цей найбільший мікрорайон з'явився в сімдесяті роки завдяки будівництву шинного комбінату. І його першими жителями стали ті, хто будував гігант нафтохімічної промисловості, готував до запуску обладнання і створював продукцію. У 53-х в той час будинках відзначали новосілля 30 тис. його жителів - в основному шинники. Місто росло й розвивалося, з'являлися нові житлові комплекси, зеленими саджанцями прикрашали молоді вулиці і сквери.

Відтепер і ці нові алеї в честь ювілею підприємства - це не тільки подарунок від шинників, вони стануть чудовими «зеленими» прикрасами міста й прилеглих до підприємства територій.

Приємно відзначити і те, що тут пам'ятають історію підприємства, шанують і продовжують добрі традиції.

Ми використовуємо файли cookie для оптимізації контенту та швидкодії сайту. Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.