Україна - Білорусь: партнерські відносини перевірені часом

16.11.2021

Налагоджені партнерські відносини – найбільш ефективний інструмент для досягнення спільних цілей. Тож ми завжди раді приймати наших партнерів у себе на підприємстві.
Нещодавно до нас з робочим візитом завітала білоруська делегація наших партнерів з м. Гродно. Від філії «Завод Хімволокно» ВАТ «Гродно Азот» особисто ознайомитися з виробництвом виявили бажання: генеральний директор ВАТ «Гродно Азот» І.В. Ляшенко, в.о. заступника генерального директора ВАТ «Гродно Азот» – директор філії «Завод Хімволокно» Ф.А. Сорокін, в.о. начальника ОРПП філії "Завод Хімволокно" О.Я. Гудей та заступник начальника виробництва ТНіКТ філії «Завод Хімволокно» О.Л. Шматков.
Наша співпраця з білоруською компанією «Гродно Азот» перевірена часом та сотнями успішних контрактів. З 2007 року філія «Завод Хімволокно» постачає для виробництва українських шин кордні, анідні та поліефірні тканини.
Під час візиту в рамках переговорів були обговорені питання щодо перспективного співробітництва та ціноутворення на 2022 рік по кордним тканинам. Крім того, поговорили про обсяги постачання кордної тканини у 2022 р. та якість кордної тканини.
Ми цінуємо таку тривалу співпрацю, адже наші партнерські відносини є конкретним і вагомим внеском у стабільний розвиток обох підприємств.
Крім того, для гостей спеціально була проведена детальна та змістовна екскурсія потужностями шинного заводу, під час якої був представлений кожний з етапів виробництва українських шин.
Ми використовуємо файли cookie для оптимізації контенту та швидкодії сайту. Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.