Український виробник шин "розігнав" конкурентів

12.11.2018

Зимова шина Premiorri ViaMaggiore зі спрямованим скандинавським рисунком протектора гідно повела  себе в порівняльних випробуваннях, проведених автоекспертами журналу «Автоцентр». Шина посіла перше місце в дисциплінах «гальмівні властивості» та «розгінна динаміка». У тесті взяли участь одинадцять моделей шин популярного типорозміру - 205/55R16. Українська Premiorri ViaMaggiore - єдина шина пострадянського простору, яка була включена до  експертизи. Учасники тесту: Continental WinterContact TS860, Dunlop Winter Sport 5, Goodyear Ultra Grip 9, Kleber Krisalp HP3, Michelin Alpin A5, Nokian Tyres WR D4, Petlas SnowMaster W651, Pirelli Winter SottoZero series 2, Taurus Winter 601, Sailun Ice Blazer WSL2.


Згідно з підсумковими оцінками, Premiorri ViaMaggiore краще  від  конкурентів - учасників тестів - розганяється і гальмує як на кризі, так і на снігу.


Premiorri ViaMaggioreЗастосування в її виробництві новітніх технологій та матеріалів дозволяє шині  легко долати важкі ділянки зимових доріг і ефективно боротися зі сніговою кашею, укоченим снігом та  крижаною дорогою. Гальмівний шлях на відшліфованій  кризі зі швидкістю з 30 до 5 км / год становив 12,03 м. Гальмівний шлях на злегка утрамбованому снігу  - з 40 до 5 км / год - 14,43 м.


Premiorri ViaMaggioreОкрім цього, Premiorri ViaMaggiore опинилася в  числі лідерів за дуже важливим показником, що характеризує керованість в непростих зимових умовах — поперечні   зчіпні властивості на кризі. Медіум-шина посіла п'яте місце, поступившись преміум-шинам світового рівня Nokian Tyres, Continental, Goodyear і Kleber, випередивши при цьому Sailun, Dunlop, Taurus і Petlas.


Підвищена стійкість і зчеплення протектора на утрамбованому снігу та на кризі забезпечуються за рахунок зубчастих виступів на крайніх ґрунтозачепах.
Premiorri ViaMaggiore
Бокова стійкість на утрамбованому снігу забезпечується агресивними ґрунтозачепами без заокруглень. Додаткове бокове зчеплення в поворотах за рахунок косих поперечних канавок з оптимізованим кутом нахилу.
Premiorri ViaMaggiore


Типорозмірна лінійка шин -  Premiorri ViaMaggiore - від 13 до 16 дюймів.


Фахівці компанії «РОСАВА» під час розробки  проектів зимових шин завжди вважають пріоритетним завданням безпеку водіїв. Тому, максимально поліпшуючи гальмівні і зчіпні характеристики, доводиться трохи поступитися шумом і аквапланеруванням. Це компромісне рішення, оскільки  мало хто їде взимку з відкритими вікнами і по великій товщі води.


Більш сучасну конструкцію протектора і поліпшений компаунд гумових сумішей на основі високотехнологічних і екологічно чистих матеріалів має нова модель зимової шини Premiorri ViaMaggiore Z Plus. У 2018 році  на ринок виведена повна лінійка типорозмірів від 15 до 18 дюймів.


Більш детально з результатами тесту можна ознайомитися в статті «Тест зимових шин для м'яких зим Центральної та Західної Європи», опублікованій   в   журналі «Автоцентр» №19-20'2018

Ми використовуємо файли cookie для оптимізації контенту та швидкодії сайту. Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.