Урочиста частина до Дня Хіміка: інший формат

31.05.2021

День Хіміка - наше професійне свято, яке з року в рік чекає кожен шинник. 

28 травня вперше за всю історію роботи нашої компанії урочиста частина проходила на території виробництва легкових шин, в звичному для працівників середовищі, але зовсім в іншому форматі.

Всіх працівників, які в той час могли відлучитися від виробничого процесу, гучно зазивав гімн компанії, сповіщаючи, де саме розташована святкова локація. Люди були приємно здивовані, що можна ось так, без відриву від виробництва, влаштувати свято.

Спеціально була облаштована фотозона та зона для виступаючих. Директор підприємства "РОСАВА ТАЙЕРС" Олександр Даліба у своєму вітальному зверненні до колег зазначив, що попри те, що минулий рік випробовував підприємство на міцність, з усім вдалося впоратися і це лише завдяки спільній роботі колективу, відданості кожного, хто сумлінно виконував свою роботу. 

- В рутині щоденних справ ми не завжди знаходимо час для привітань і навіть для короткого потиску руки, - зазначив він. - ДЯКУЮ кожному, хто має можливість бути присутнім тут, ДЯКУЮ колегам, які зараз на робочих місцях продовжують виконувати свою важливу місію — виробництво якісних  українських шин європейського рівня, ДЯКУЮ ветеранам за те, що були й лишаються нашим фундаментом, ми пам’ятаємо і цінуємо вашу працю. Я радий бачити всіх вас тут, усміхнених, бадьорих і головне — здорових.   

Кращих працівників компанії було відзначено почесними грамотами, подарунками та грошовими преміями. На нашому підприємстві досі збереглася традиція пишатися кращими з кращих, тож портрети 14 шинників помістили на Дошку пошани, яка знаходиться на території заводу.

Ми використовуємо файли cookie для оптимізації контенту та швидкодії сайту. Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.