Веломарафон "ВелоСотка Біла Церква 2021"

07.06.2021

Ми знову раді долучитися до грандіозної спортивної події та бути серед спонсорів веломарафону "ВелоСотка Біла Церква 2021". Він відбувся 6 червня. Цього дня обійшлося без примхів погоди й нічого не перешкодило в проведенні та організації спортивного заходу.

Понад 300 учасників з усієї України показали свою мужність, витримку, неабияку спортивну підготовку на дистанції 100 км. Серед марафонців — чоловіки та жінки, професійні спортсмени та аматори різного віку, спорт підготовки. 

Кожен став переможцем особисто для себе, адже подолати таку дистанцію — задача не з простих. Але впоралися абсолютно всі, а кращі отримали заслужені нагороди від організаторів "Біла Церква туристична" та подарунки від спонсорів. Від нашої компанії призери в абсолютному заліку отримали пам’ятні брендовані подарунки, які стануть в пригоді під час подорожей. 

Ми пишаємося, що цього року у веломарафоні брав участь наш колега Ігор Олійник, який вперше спробував свої сили й успішно пройшов всі етапи марафону. 

Спорт це прекрасний привід бути здоровими, перемагати, прагнути до кращого та показувати іншим гідний приклад!

Ми використовуємо файли cookie для оптимізації контенту та швидкодії сайту. Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.