ВелоСотка Біла Церква - 2020: підтримуємо велоспорт

10.08.2020

Компанія ROSAVA провела недільний день разом з ВелоСотка Біла Церква - 2020 

Ми вдруге стали партнерами білоцерківського веломарафону, який вже стає традиційним і очікуваним серед спортивних і завзятих жінок та чоловіків. Переможці, крім щирих оплесків і привітань, отримали від представника нашої компанії корисні брендовані подарунки.

Дистанцію 100 км подолали близько 300 учасників зі всієї України, різного віку та професій, але всіх їх об`єднала любов до велоспорту, здорового способу життя. 

Для когось це був виклик, для когось традиція, чергове досягнення, а комусь було важливо знайти таких само однодумців і цікавих людей.

Ми вважаємо, що не можна бути байдужим до того, що наповнює наше життя. Адже спорт - це рух, і ВелоСотка в Білій Церкві сьогодні це можливість і спортсменам, і любителям випробувати себе, а глядачам, серед яких було багато молоді і дітей, взяти з них приклад, як весело і цікаво можна проводити час, знаходити друзів і бути у гарній фізичній формі.

Дякуємо організаторам за запрошення. Готові й надалі підтримувати такі ініціативи.

Фото: Роман Наумов

Ми використовуємо файли cookie для оптимізації контенту та швидкодії сайту. Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.