Власна котельня забезпечила виробництво тепловою енергією, а приміщення – теплом

08.12.2020

Тепловий комфорт характеризує ступінь задоволення людини умовами температурного та теплового середовища. Він передбачає дуже багато факторів та умов, в яких більшість людей відчувають себе комфортно. Згідно з останніми дослідженнями, тепловий комфорт сприяє підвищенню працездатності, зручності та задоволеності працівників. 

Останнім часом наше підприємство не споживає від Прат «БЦ ТЕЦ» теплову енергію для опалення, а використовує для цього відпрацьований після виробництва конденсат для підігріву мережної води. Але цього не вистачало, щоб довести її температуру до потрібної.

Інженери ВГЕ та головний енергетик прорахували актуальність щодо встановлення автономного модульного теплового пункту підігріву води для розпарювання каучуків в підготовчому цеху. Завдяки зменшенню об’єму підігріву мережної води на опалення та незалежності часу його початку функціонування створено належні умови праці в холодну пору та в міжопалювальний період. На відміну від газових, електродних та індукційних елементів нагріву, для встановлення модуля нагріву не потрібне спеціальне приміщення. Сам модуль захищений пожежобезпечним термоізоляційним кожухом, має невеликі габаритні розміри, які ще й безпечні в обслуговуванні.

Завдяки модульній конфігурації підвищується гнучкість регулювання продуктивності й потужності агрегата. Автоматичне регулювання потужності від’єднує за необхідності модулі, що, своєю чергою, скорочує споживання електроенергії та досягає оптимального режиму, мобільність керування технологічним процесом.

Також перед опалювальним сезоном на підприємстві проводилася промивка системи опалення методом барботування, що дозволяє очистити осади в магістральних трубопроводах та системах батарейного нагріву, подовжити термін служби обладнання, а також підвищити ККД системи нагріву мережної води.

Ми використовуємо файли cookie для оптимізації контенту та швидкодії сайту. Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.