Встигніть купити ШИНИ - невдовзі ПІДВИЩЕННЯ цін!

02.04.2021

ДРУЗІ, маємо важливі НОВИНИ

Шинний сезон у розпалі, а це значить, що час купувати та перевзувати свої авто!

З квітня ми змушені ПІДВИЩИТИ ЦІНИ на всі групи шин, камер, обідних стрічок!

Економічна криза не минула жодну зі сфер бізнесу. В тому числі й шинну. Зростання цін на сировину розпочався ще у 2020 році, але ми трималися, розуміючи вкрай складну ситуацію кожного нашого клієнта внаслідок пандемії коронавірусу, яка охопила світ.

На жаль, ціни на натуральний каучук на світових ринках зросли майже на 60%, а саме він складає половину від усієї нашої сировини.

До світових тенденцій додаються ще й «українські реалії»: з жовтня 2020 р. ціни газу для промисловості та його транспортування зросли на 32% і 80% відповідно, а ціна електроенергії – на 23%, розподілу – на 22%.

Щоб підтримувати належну якість продукції та реалізувати проєкти з розширення та модернізації виробничих потужностей ми вимушені реагувати на зміни ринкових умов, оскільки затрати на сировину та енергетику для нашого виробництва станом на квітень також продовжують тенденцію росту.

До 5 квітня Ви можете замовити шини в нашому інтернет-магазині rosava.shop за старими цінами! Поспішайте!
Ми використовуємо файли cookie для оптимізації контенту та швидкодії сайту. Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.