Якість є основним показником конкурентоспроможності продукції

20.07.2020

Враховуючи сучасні вимоги споживачів до якості шин  - перш за все до керованості, безпеки і довговічності та з метою підвищення їх експлуатаційних характеристик, наша компанія активно веде розробки зі створення рецептури гумових сумішей із застосуванням сучасних технологій та сировини нового покоління.

Ми  придбали нове випробувальне обладнання від італійського виробника «Gibitre», сконструйоване в відповідності з передовими технологіями та забезпечує високу точність результатів випробування:

  • Abrasion Check для визначення зносостійкості шин
  • De Mattia Fatigue Check для динамічних випробувань на втомову витривалість при розтягуванні та повздовжньому згині. 

Відомо, що у процесі експлуатації колеса автомобілів піддаються різним динамічним навантаженням, які впливають на надійність не лише самої конструкції шини, а й безпеку автомобіля в цілому. Гума має бути міцною при русі по дорозі і довговічною.

В заводській центральній лабораторії розпочаті перші випробування протекторної гуми нашої шини.

Саме на приладі  De Mattia Fatigue Check експериментально проводяться  дослідження. В результаті випробувань виявляється циклічна довговічність гум до моменту утворення втомного дефекту – зазвичай у вигляді тріщини та її зростання. Під час експерименту можливо моделювати наїзди шини на перешкоди типу бордюру, вибоїни тощо.  

Ці дослідження є надзвичайно інформативними, що дозволяє встановити довговічність (ресурс) шини та вдосконалити її властивості ще на етапі проектування. Прилад відкриває і нові можливості для створення сучасних рецептур гум з підвищеною характеристикою експлуатаційної витривалості шин.

На приладі AbrasionCheck визначають зносостійкость шин. Це дозволить проводити контроль стирання протектора в готовій продукції, точніше спрогнозувати властивості гум і характеристики шин з різними категоріями швидкості. 

До того ж це дає можливість  оцінити опір зношування протектора в зв’язку з плановим внесенням змін до маркування шин про включення інформації на євроетикетці про пробіг, стирання.

Ми використовуємо файли cookie для оптимізації контенту та швидкодії сайту. Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.