Якість, яка завжди з нами

08.02.2018

Віднині її ще жорсткіше контролюватиме новий прилад німецького виробництва. Перша ластівка нового виробничого року  у рамках нашої  масштабної програми модернізації –  високоточне  обладнання для центральної заводської лабораторії . Безроторний реометр MDR 3000 Professional  - професійний випробувальний прилад  компанії MonTech (Німеччина). Її представник  і директор напрямку обладнання для гумової промисловості  Детлеф Хегенбарт  розпочав сьогодні навчальний курс з працівниками лабораторії.

«Для вашої компанії, - зазначив він,-  цей прилад  дозволить більш скрупульозно, більш точно контролювати  розроблені  гумові суміші, а з часом створювати  нові рецептури. Він  дозволяє вже на початковому етапі розуміти вплив того чи іншого  компонента на  майбутню  шину. Інвестування в лабораторію - це дуже важлива справа, що також  допомагає заводу розвиватися».

Керівник центральної заводської лабораторії Олена Калініна також задоволена новинкою і каже, що з появою нового  приладу в працівників лабораторії з’явилася унікальна  можливість проводити дослідження полімерів, сировини, гум в широкому спектрі випробувань і отримувати результати щодо більш ніж  2000 параметрів, оцінювати  технологічні  та  вулканізаційні  властивості гуми,  визначати гістерезисні втрати гум, котрі характеризують зчеплення з дорогою і опір коченню. Все це  дозволить  прогнозувати експлуатаційні характеристики шин для різних кліматичних зон і дорожніх покриттів.  

Ми використовуємо файли cookie для оптимізації контенту та швидкодії сайту. Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.