Єдина в Україні випробувальна лабораторія: визначення показників якості та безпеки

09.06.2020

В міру насичення ринку товарами, конкурентна боротьба за споживача посилюється. Вони все вибагливіше ставляться до якості і безпеки продукції. Розвинена національна і європейська система сертифікації слугує інтересам споживача, захищаючи його від низькоякісної, а то й просто шкідливої для здоров’я продукції. Тому споживачі все частіше віддають перевагу сертифікаційним товарам, які були офіційно оцінені за якістю, та мають відповідні сертифікати випробувань або певне маркування. 

Підприємствам така ж продукція сприяє у виході на світовий ринок, збільшенні експорту товарів, формуванні іміджу підприємства як економічно надійного партнера на ринку.

З розвитком міжнародної торгівлі зростає актуальність перевірки відповідності товару вимогам світових стандартів, що визначає надійність, безпеку та виконання міжнародних вимог.

В Україні єдина випробувальна лабораторія, що має акредитацію на проведення випробувань автомобільних та агрошин відповідно до Міжнародних Правил ООН, діє на базі ТОВ «РОСАВА ТАЙЄРС». 

ЇЇ статус та компетентність підтверджена  відповідною акредитацією. У 2018 році  лабораторія переакредитована Національним агентством з акредитації України на компетентність та незалежність у відповідності до вимог ДСТУ ISO/IEC 17025 «Загальні вимоги до компетентності випробувальних та калібрувальних лабораторій». 

Атестат акредитації № 2Т613 дійсний до 05 серпня 2023 року на проведення комплексу випробувань та видачу протоколів з визначеними результатами. 

Лабораторія пропонує послуги у сфері випробування шин на відповідність вимогам Правил ООН №30-02, №54-00, №106, що здійснюються за методиками:

  • вимірювання габаритних розмірів пневматичних шин (зовнішній діаметр, ширина профілю); 
  • вимірювання герметичності безкамерних шин;
  • визначення опору зсуву борту безкамерної шини з полиці обода;
  • визначення енергії руйнування безкамерної шини; 
  • випробування в відношенні навантаги та швидкості, вимірювання збільшення зовнішнього діаметру, вимірювання висоти індикатора зносу;
  • випробування для оцінювання стійкості до розриву. 

Випробування проводяться на високому професійному рівні.

Протоколи випробувань шин використовуються для проведення сучасної процедури сертифікації шин в:

  • Міністерстві інфраструктури України; 
  • технічній службі ДП «ДержавтотрансНДІпроект» (м. Київ, Україна);
  • «Институте резиновой технологии и испытаний IGTT» (м. Злін, Чехія).

Випробувальна лабораторія відкрита для нових досліджень і до співпраці! Наш досвід, високоточне обладнання, а також сучасні методи дослідження допоможуть Вам підвищити якість виробленої продукції, а також зміцнити репутацію компаній.


Лабораторія випробування шин: 09108, Київська область, м. Біла Церква, вул. Леваневського, 91 ТОВ «РОСАВА ТАЙЄРС» тел. (04563) 7-90-80 e-mail: igor.logvynenko@rosava.com

Логвиненко Ігор Григорович (уповноважений керівник, заступник директора підприємства з виробництва та технічних питань).


Ми використовуємо файли cookie для оптимізації контенту та швидкодії сайту. Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.