З Днем залізничника України!

08.11.2021

А чи знали ви, що у транспортному цеху нашого підприємства є залізнична дільниця? Ні? Знайомтеся і приєднуйтеся до привітань!

- Без транспорту, у тому числі й залізничного, все зупиниться, - підкреслює життєву важливість професії Микола Липовий, електромонтер з більш ніж тридцятирічним стажем. За що він любить своє ремесло, так це за те, що ніколи не доводиться сидіти без діла, сумувати, відчувати себе зайвим. У такій  життєвій необхідності – цінність професії і її романтика.  

Микола Петрович, до речі, колишній воїн-афганець,  прийшов на шинний завод у 1989 році. Недовго пропрацював майстром з ремонту електрообладнання у першому складальному цеху, а далі - залізничний цех. Одразу приєднався до процесу монтажу пульта маневрового диспетчера, який увели в експлуатацію у 1995 році. З того часу він і обслуговує своє дітище. 

- Микола добре розбирається у професії, - розповідають про нього колеги. Якщо потрібно, то й у свій вихідний день приїде. Ось зникла нещодавно напруга, то він безвідмовно взявся рятувати ситуацію, без його допомоги ми нічого не вдіяли б.

Загалом тут працюють справжні професіонали, і всі незамінні – кожен на своєму посту. Здавалося б, непомітна робота у монтерів залізничних колій, протяжність яких у нас аж 15 км. Але без них тепловоз не виїде на свій звичний маршрут. Так само 160-тонна машина  навіть з місця не зрушить без локомотивної бригади — машиністів Миколи Семченка, Андрія Прохорчука, помічника машиніста В’ячеслава Вигівського та складача поїздів Ігоря Совича.

А хто, як не диспетчер Світлана Маркевич, дасть зелене світло локомотиву?! Вона організовує виконання маневрової роботи. А Катерина Бондаренко приймає і відправляє різноманітні вантажі. 

 - Колись це була станція «Промислова», яка входила до інфраструктури шинного об’єднання. Всі колії примикають до станції «Роток», - розповідає начальник управління логістики Сергій Бондаренко. - Ми продовжуємо користуватися послугами залізничного сполучення. Власним тепловозом  отримуємо різноманітну сировину, а потім уже готову продукцію відвантажуємо до споживачів. 

Останнім часом значні партії шин саме залізничним транспортом відправляємо до Казахстану.

Ось так фахівці різних спеціальностей, кваліфікацій, справжні однодумці роблять свою щоденну роботу – часом непомітну, але завжди  важливу й незамінну. 

Наша залізниця – як лакмусовий папірець успішності. Чуємо гудок тепловоза – отже, завод працює…

Ми використовуємо файли cookie для оптимізації контенту та швидкодії сайту. Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.