З Новим роком! У 2022-ому святкуватимемо 50-річний ювілей!

28.12.2021

В наступний рік ми крокуємо з амбіційними та грандіозними планами. Він для нас буде особливим і надзвичайно відповідальним, адже саме у 2022 році наш дім – білоцерківський шинний завод – святкуватиме 50-річний ювілей. Тож з 1 січня 2022 року всі численні заходи та проєкти, які ми плануємо реалізувати, будуть проходити під егідою «Ювілейні 50 років».  

Наша компанія продовжує впевнений розвиток шляхом реалізації потенціалу, закладеного протягом минулих років довжиною у півстоліття, та постійного підвищення ефективності роботи виробничих потужностей. 

2021-ий був для нас одним з найбільш успішних за крайні 5 років. І це заслуга всього нашого трудового колективу. Варто зазначити, що всупереч тому, що досі для компанії залишаються неозначеними юридичні питання, ми в додаток зіткнулися з блискавичним стрибком цін на газ та електроенергію.

Проте ми працюємо разом в команді, самовіддано відстоюючи спільні інтереси. Наприклад, відділ постачання «боровся» за сировину в прямому сенсі цього слова, адже не лише ціни невпинно повзли вгору, а й сировина була у великому дефіциті. Всім працівникам виробництва треба висловити окрему Подяку за щоденну ритмічну роботу та рекордне перевиконання планів, і, як наслідок, ми жодного разу не зупинилися. Хоча, відверто кажучи, неодноразово балансували на межі. Важливо, щоб кожен з вас розумів, що тільки наші спільні зусилля продовжують рухати та розвивати компанію. 

Вже зараз стає очевидним, що 2022-ий стане перевіркою на міцність як шинної галузі, так і глобальної економіки в цілому. Саме в такий час, як зараз, нам потрібно прагнути до діалогу задля об'єднання зусиль у пошуку спільних ефективних методів щодо розв'язання проблем. 

Щодо перспектив у 2022 році: ми уклали контракт на придбання двох шиноскладальних комплексів на легковий майданчик, і вже внесли завдаток. Також нас чекає ще одне важливе придбання – 10 форматорів-вулканізаторів, які так само вже проавансовані. На додаток, на виробництві ВГШ в наступному році з’явиться другий шиноскладальний комплекс, аналогічний тому, який вже почав функціонувати цьогоріч. Повертаючись до закупівлі сировини, в новий рік ми йдемо з більш як місячним запасом всіх позицій, тож можемо впевнено з січня продовжувати стабільно працювати. 

На наступний рік вже підготовлені та невдовзі будуть оприлюднені дві фундаментально важливі програми для нашої компанії: Програма по збереженню колективу та поетапна Програма підвищення заробітних плат. 

Я знов і знов ДЯКУЮ всій команді, кожному з 2760 працівників компанії, робота яких сприяла реалізації наших планів та досягненню впевнених результатів у 2021 році! Маю надію, що в наступному році ми станемо ще згуртованішими та сильнішими. Далі буде…


Ми використовуємо файли cookie для оптимізації контенту та швидкодії сайту. Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.