Залишаємося лідерами в Україні

01.12.2020

Весною спостерігався застій шинного бізнесу через локдаун, викликаний пандемією. Станом на 1 листопада нам вдалося вийти на рівень об’ємів продажів 2019 року.

Рекордним сегментом шин 2020 року є агрошини. Їх загальні продажі за 10 місяців зросли на 18%, а безпосередньо на ринку України – на 29% порівняно з аналогічним періодом 2019 року. 

Зріс також загальний продаж шин для вантажних автомобілів на 13%.

Наші лідерські позиції на ринку України визначаються часткою ринку в сегменті агрошин – 31%, в сегменті легковантажних – 26%, в сегменті шин для легкових автомобілів – 25%.


Державна служба статистики констатує: промислове виробництво в Україні переживає падіння. Так, за 8 місяців 2020 року падіння становило 7,3% порівняно із таким же торішнім періодом, у липні скоротилося на 4,2%, у серпні – на 5,3% порівняно із серпнем 2019 року. 

За оцінками Європейського банку реконструкції та розвитку, до кінця року падіння української економіки триватиме. Проте, якщо не станеться чогось екстраординарного, воно буде доволі поміркованим. У той же час у Національному банку України визнають: нинішня активізація коронавірусу може збільшити планований «мінус». Не вельми оптимістичним у цьому плані, на думку експертів Інституту соціально-економічної трансформації, буде й початок наступного року.

Економісти прогнозують також падіння споживчого попиту щонайменше у першому кварталі 2021 року. Це, ймовірно, призведе до чергового скорочення виробництва, зростання безробіття і зменшення заробітних плат.

На тлі падіння світової економіки через пандемію та незважаючи на песимістичні прогнози для економіки України, наше підприємство підтримує «робочі параметри», які не відстають від минулорічних показників. Ми реалізовуємо програму модернізації, що відчутно впливає на продуктивність праці, якість, конкурентоспроможність продукції. Наші шини завойовують нові ринки збуту, розвивають уже існуючі.

Попри відсутність будь-яких преференцій для вітчизняного виробника, маємо стабільний результат на внутрішньому ринку і розширюємо географію продажів.


Ми використовуємо файли cookie для оптимізації контенту та швидкодії сайту. Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.