Здай кров – врятуй життя!

02.09.2021

30 та 31 серпня бригада КНП КОР "Київський обласний центр служби крові" знову розташувала свою тимчасову амбулаторію на нашому підприємстві. 

Рівно через три місяці після останнього забору крові працівники прийшли на чергову донацію, як це передбачено правилами. Це вже стало доброю традицією для тих, хто робить це постійно і щоразу разом із "постійними" до здавання крові долучають нові обличчя.

Цього разу кров здали 115 донорів здали, кожен по 400 мл. В результаті чого це аж 46 літрів крові, які Центр крові направить хворим.

В дні здачі крові у тимчасовій амбулаторії завжди людно. Людей попереджають заздалегідь, щоб вони мали можливість прийти під час перерви або навіть у свій вихідний для того, щоб стати донором. Потенційний донор проходить реєстрацію, здає на аналіз кров з пальця, і, якщо все добре, після розмови з лікарем — через 10 хвилин стає донором. Перед донацією всіх частують гарячим чаєм зі свіженькими булками, таким чином піднімаючи й тиск, і настрій. 

- Ось так вже 42 роки здаю кров. Як почала з 18, так і понині вважаю, що поки можу таким чином допомагати людям - буду це робити, - говорить з посмішкою Галина Петрівна Савченко з цеху ВЗТ. 

З кожним роком охочих здати кров на нашому підприємстві більшає. Навіть попри пандемію шинники регулярно стають донорами. Серед колег є й ті, хто може пишатися званням "Почесний донор". Ми ж горді за кожного, хто робить таку благородну справу, адже ніколи не знаєш, кому може знадобитися кров: новонародженій дитині, породіллі, онкохворому, чи людині, що потрапила в аварію. 

Тут не важливо начальник ти чи робітник, чоловік або жінка, старший чи молодший, головне, щоб здоровий! І з великим добрим серцем.

Ми використовуємо файли cookie для оптимізації контенту та швидкодії сайту. Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.