Знання — це скарб, а вміння вчитись — ключ до нього

02.09.2021

Напередодні 1 вересня ми традиційно ВІТАЄМО дітей наших працівників - юних першачків - з ДНЕМ ЗНАНЬ!

У 2021 році вперше за парти сяде 78 "наших" дітлахів, які розпочнуть свій цікавий шлях шкільного життя.

А без чого навчальний процес буде неповноцінним? Вірно! Без найнеобхіднішого шкільного приладдя. Тож саме цим необхідним набором забезпечила наша компанія кожного школярика! 

Вже другий рік поспіль подарунки від нашої компанії отримують батьки, а не особисто дітки, адже ми не хочемо наражати малечу на небезпеку, дотримуючись умов особливого стану в країні.

Це надзвичайно важливий день для батьків, бабусь і дідусів, але найперше - для дітлахів. Для них розпочинається новий етап життя зі своїми "вперше": перший клас, перша вчителька, перші друзі, перші підручники, перші радості й невдачі. Ми всі з вами пам’ятаємо свій перший День знань і цьоро року знову розпочнемо шкільний шлях, але вже з нашими дітьми. Будьте для них підтримкою. Не забувайте повторювати, що у них все неодмінно вийде. Плекайте в них любов до навчання і невдовзі вони стануть гідним наступним поколінням прогресивних і талановитих шинників. Але найголовніше - нехай всі наші діти будуть гарними Людьми з великої букви, - звернувся з вітальним словом директор компанії "РОСАВА ТАЙЕРС" Олександр ДАЛІБА.

ВІТАЄМО всіх, хто у 1 клас проводжає своїх дітей. Перед ними відкривається безкрайній світ знань і цікавих подій.

Успіхів у найяскравішій пригоді життя!

Ми використовуємо файли cookie для оптимізації контенту та швидкодії сайту. Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.