Політика якості

Наша політика якості охоплює кожен момент виробництва - від контролю сировини до відстеження дотримання технологічної дисципліни.

Сировина

Основною сировиною для виробництва шини є натуральний каучук, синтетичний каучук, технічний вуглець, масло та інші хімічні інгредієнти, а також текстильні корди, металокорди та дріт. Сировина надходить до підприємства з різних країн Європи та Азії. Її високу якість регулярно підтверджують хімічні аналізи та лабораторні випробування, які ми проводимо.

Створення рецептури компаундів

Наші технології створення та удосконалення рецептур гумових сумішей засновані не тільки на багаторічному досвіді вітчизняних і кращих світових виробників шин з вивчення властивостей каучуку та інших інгредієнтів. Рецептура гумової суміші для кожної складової шини залежить від призначення певної майбутньої деталі. Такий підхід обумовлює і різноманітність режимів змішування. Приміром, протекторна суміш потрібна для забезпечення зчеплення деталі протектора з дорогою. Гумова суміш для міні-боковини виконує функцію тепловідведення в плечовій зоні шини. Гумова суміш підканавкового шару сприяє зниженню теплоутворення в шині.

Виготовлення деталей

Усі деталі шини виготовляються на окремих технологічних спеціалізованих лініях. Екструзійна лінія виготовлення наповнювальних шнурів та крил APEX фірми VIPO (Словаччина) для шин з посадковим діаметром 13-20 дюймів.

Протекторний агрегат Berstorff (Німеччина).

Екструзійна лінія з випуску гермошару фірми Krauss Maffei Berstorff (Німеччина).

Лінії розкрою екрануючого шару брекера Spoolex S.A.S. (Франція).

Розміри деталей визначаються розмірами профілюючого обладнання за допомогою спеціальних приладів. Також проводиться контроль деталей по вазі. Світлова сигналізація визначає придатність деталей, перевіряючи їх на відповідність стандартам. При наявності дефекту деталь знімається з лінії.

Деталі, які визнані придатними, маркуються відповідним чином, а потім збираються докупи на дільниці складання.

Складання

Шари металобрекера, шари каркаса, профільовані деталі шини (протектор і боковини), бортова гумова стрічка, а також бортові крила доставляються до шиноскладального обладнання. Процес складання шин 15”- 20” з індексами швидкості (H, V, W) відбувається на шести сучасних автоматичних верстатах за новою технологією (плоским способом).

Головна перевага цього обладнання — максимально точне позиціювання всіх деталей шини та автоматизація всіх процесів, що управляється комп'ютерною програмою. Такий метод збирання поліпшив вихідні характеристики шин: силову неоднорідність, радіальне і бічне биття, статичний і динамічний дисбаланс.

PLT 2 фірми HARBURG FREUDENBERGER (Німеччина).

EXXIUM компанії VMI Holland BV (Нідерланди).

PC2 компанії MATADOR (Словаччина).

Вулканізація

Після складання шину очікує процес вулканізації. Зібрана шина поміщається в прес-форма вулканізатора. Всередину шини під високим тиском подається пар або перегріта (200 °C) вода. Обігрівається і зовнішня поверхня прес-форма. Під тиском з боковин і протектору промальовується рельєфний малюнок. Відбувається хімічна реакція (вулканізація), яка надає гумі еластичність і міцність.

Лінія форматорів-вулканізаторів КНР 46-120 компанії Harburg Freudenberger (Німеччина) забезпечує повний цикл вулканізації шин 13 - 16 дюймів. А лінія форматорів-вулканізаторів КНР 52-180 IC компанії Harburg Freudenberger (Німеччина) - шин 15 - 22 дюймів.

Лінія форматорів-вулканізаторів 400-52 UZYM13 компанії UZER MAKINA (Туреччина) забезпечує випуск конкурентних шин від 15 до 18 дюймів.

Контроль якості

Кожна шина, яка щойно зійшла з конвеєра, проходить зовнішній огляд у пильних контролерів. Шина має індивідуальний номер, дату виробництва, так що в разі виявлення дефекту в шині, випущеній впродовж останніх п'яти років, можемо швидко визначити, коли, ким і на якому обладнанні ця шина виготовлялася.

Після цього шина відправляється до автоматичних ліній інспекції якості, де вона проходить стовідсотковий контроль вихідних параметрів: динамічний та статичний дисбаланси, силова неоднорідність, відхилення ваги та геометрія шини. Перевірка та контроль характеристик шин здійснюється на семи лініях інспекції якості компаній Hofmann (Німеччина) та на лінії компанії MicroPoice (США), на якій перелік визначених показників значно розширений.

Лінія інспекції якості Hofmann (Німеччина).

Лінія інспекції якості MicroPoice (США).

Наступний етап - рентгенодефектоскопія на обладнанні фірми Collmann. Послідовний аналіз рентгенівських знімків дозволяє сфокусуватися на компонентах шини та виміряти параметри осьового і радіального биття легкових і легковантажних шин.

Усі новинки та шини серійного виробництва проходять стендові й сертифікаційні випробування за показниками безпеки та якості за стандартами України, Євросоюзу, Митного союзу і тих країн, в яких вони будуть реалізовуватися.

Ведення докладної технологічної історії буквально кожної шини значно дисциплінує персонал і підвищує стандарти виробництва. Кожен співробітник компанії розділяє принципи менеджменту якості, чітко розуміє мету своєї роботи, бачить результат і може впливати на нього на своєму робочому місці, роблячи власний внесок у досягнення стратегічних цілей компанії.


Ми використовуємо файли cookie для оптимізації контенту та швидкодії сайту. Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.