Гарантія від виробника

Відповідно до Держстандарту 8815:2018 «Шини пневматичні для вантажних колісних транспортних засобів та причепів до них» виробник гарантує відповідність шин вимогам даного стандарту при дотриманні правил транспортування, зберігання і експлуатації. Термін служби шин в межах гарантійного терміну зберігання - не менше трьох років при обсязі транспортних робіт до 30%. Можливість подальшої експлуатації шини визначає споживач, зважаючи на її технічний стан.

Гарантійний строк служби шин - 3 роки від дати виготовлення.

Гарантійний термін служби шини в межах зберігання повинен відповідати гарантійному строку служби вантажним колісним транспортним засобам та причепам до них, при обсязі транспортних робіт до 30%. При збільшенні транспортних робіт до 60% гарантійний термін служби зменшується на 30%.

Вище зазначені умови гарантії на шини діють для споживачів продукції компанії «РОСАВА».

Відповідно до Держстандарту 8816:2018 «Шини пневматичні для легкових автомобілів  та причепів до них» виробник гарантує відповідність шин вимогам даного стандарту при дотриманні правил транспортування, зберігання і експлуатації. 

Гарантійний строк служби шини - 3 роки від дати виготовлення при дотриманні правил транспортування, зберігання і експлуатації.

Гарантійний строк служби модельного ряду агро шин - 5 років від дати виготовлення!


Ми використовуємо файли cookie для оптимізації контенту та швидкодії сайту. Продовжуючи відвідування сайту, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.